Kalėdų Senelis slapukas + keisti dalykai

Pirmiausia noriu pasidžiaugti itin miela, nuoširdžia ir šypseną keliančia dovana. Šiais metais Viktorijos iš “Receptų medžio“ organizuojamoje maisto tinklaraštininkų Kalėdinėje akcijoje “Kalėdų Senelis slapukas“ dalyvavau pirmą kartą. Bet dabar žinau, kad tikrai ne paskutinį, nes be galo, tikrai be gaaaalo smagu gauti pranešimą iš pašto, jog laukia didelis, daugiau nei pusės kilogramo svorio siuntinys. Ne tik smagu gauti, bet ir siųsti, nes žinai, kad gavėjas jausis lygiai taip pat :) Tad šiais metais mano Kalėdų Seneliu slapuku tapo Donata iš tinklaraščio “Skanėstai“. Jos dovana mane labai pradžiugino, nes joje buvo būtent tai, ką ir norėčiau gauti dovanų – Kalėdinis keksiukų kepimo rinkinys, sausainių formelės, stiklainėlis saldainių, žavios servetėlės su šokančiu Kalėdų Seneliu ir nuoširdus atvirukas. Donata, labai Tau ačiū, tikrai :)

IMG_0802

Keisti dalykai… Šie metai kitokie. Šios Kalėdos – visiškai kitokios, nei būdavo anksčiau. Nesiimu mąstyti, liūdėti ar ne, todėl stengiuosi džiaugtis net mažytėliausiomis detalėmis, suteikiančiomis šilumos. Ir tiesiogine, ir netiesiogine prasme – kai sparčiu žingsniu keliauji per miestą pirkti dovanos, nori nenori sušyli. O grįžus namo, kepu meduolius, kurių kvapas užpildo visas namų kerteles ir tiesiog verčia džiaugtis. Kalėdos – šiemet jos tokios keistos, išties nelabai jas jaučiu. Bet dar nevėlu, manau, dar turiu rytojų :)

Visiems skaitantiems noriu palinkėti šiltų vakarų su šeima, skanių patiekalų, pilnų pilvukų ir laimingų veidukų. Net jei tos Kalėdos šiomis dienomis atrodo kaip komercija, lėkimas, būtinybė, pasidžiaukite artimiausiais žmonėmis – juk būtent tai ir yra Kalėdos :)

IMG_0817

Reklama

One thought on “Kalėdų Senelis slapukas + keisti dalykai

Leave a Comment

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s